Buradasınız: Ana Sayfa / İletişim

Merdiven Reklam Tanıtım Eşantiyon Dijital Matbaa Yayın

İletişim

İletişim-resmi
Adres:
Mustafa Kemal Mahallesi 2138 Sokak No: 6/1 Çankaya - Ankara
esantiyoncum@gmail.com
-

Telefon: +90 312 232 30 88

Cep Telefonu: +90 535 837 43 29

İletişim Formu

e-Posta gönder. Yıldızlı (*) alanların doldurulması zorunludur.

Ek Bilgi

Ek Bilgi:

MERDİVEN REKLAM

  Kendini 20 yıllık geçmişiyle sektöründe ve müşterileri nezdinde her zaman iş alanındaki kalitesi, hızlı ve güvenirliliği ile kanıtlamıştır.

Tasarım / Dijital Baskı / Matbaa

  Kurulduğu günden itibaren iş hayatında yenilikçi olan ve yaklaşık 10 yıl önce sektöründe öncü olarak bünyesine kattığı dijital baskı ünitesiyle, kalite ve hızı ön planda tutarak müşterilerinin trajı küçük ama bir o kadar önem arzeden butik işlerinde hizmet vermekte olup, aynı zamanda, trajı yüksek ve daha komplike uygulamalarda sektörde bulunan kaliteli matbaa ortakları ile her zaman hizmetine devam etmektedir ve edecektir.

Eşantiyon (promosyon) / Lazer Markalama

  Yakın zamanda kendi markası olan ve gelişmeye devam eden “esantiyoncum.com” internet sitesi üzerinden ve aynı zamanda müşterileri ile birebir iletişim halinde kalarak, hem ürün çeşitliliğiyle hem de bu ürünlere kendi lazer markalama ünitesi ile firma ismi bilgilerini uygulayarak ürüne değer katmaktadır.

Açık Hava Reklamcılığı

  Örümcek stand, roll-up, branda, bayrak, kırlangıç vb. alanlarda tasarım ve uygulama yeteneğine sahip olan merdiven; fuar standları veya kurum ve kuruluşlarda ihityaç olan broşürlük, poster tutucular, yönlendirmeler, sunum sistemleri, alüminyum çerçeveler vb. iş kalitesi prensibiyle pratik çözümlerde sunarak sektöründe en iyisi olmaya devam etmektedir.

Eşantiyoncum

Bir Merdiven Reklam Tanıtım Eşantiyon Dijital Matbaa Yayın markasıdır.

Bizi Takip Edin

facebook instagram

İletişim

Mustafa Kemal Mahallesi 2138 Sokak Dalgıç Apt. 6/1 Çankaya - Ankara

+90 535 837 43 29