Buradasınız: Ana Sayfa / İletişim

Harita

Merdiven Reklam Tanıtım Eşantiyon Dijital Matbaa Yayın

İletişim

İletişim-resmi
Adres:
Şehit Bilgin Sokak No: 6/1 Demirtepe - Maltepe - Ankara
esantiyoncum@gmail.com
-

Telefon: +90 312 232 30 88

Cep Telefonu: +90 535 837 43 29

İletişim Formu

e-Posta gönder. Yıldızlı (*) alanların doldurulması zorunludur.

Ek Bilgi

Ek Bilgi:

MERDİVEN
kendini 20 yıllık geçmişiyle sektöründe ve müşterileri nezdinde her zaman iş alanındaki kalitesi, hızlı ve güvenirliliği ile kanıtlamıştır.

MERDİVEN
TASARIM/dİjİtal baskı/matbaa;
kurulduğu günden itibaren iş hayatında yenilikçi olan ve yaklaşık on yıl önce sektöründe öncü olarak bünyesine kattığı dijital baskı ünitesiyle, kalite ve hızı ön planda tutarak müşterilerinin traji küçük ama bir o kadar önem arzeden butik işlerinde hizmet vermekte olup, aynı zamanda, trajı yüksek ve daha komplike uygulamalarda sektörde bulunan kaliteli matbaa ortakları ile her zaman hizmetine devam etmektedir ve edecektir.

MERDİVEN
EŞANTİYON/lazer markalama;
yakın zamanda kendi markası olan ve gelişmeye devam eden “esantiyoncum.com” internet sitesi üzerinden ve aynı zamanda müşterileri ile birebir iletişim halinde kalarak, hem ürün çeşitliliğiyle hem de bu ürünlere kendi lazer markalama ünitesi ile firma ismi bilgilerini uygulayarak ürüne değer katmaktadır.

MERDİVEN
AÇIK HAVA REKLAMCILIĞI;
örümcek stand, roll-up, branda, bayrak, kırlangıç vb. alanlarda tasarım ve uygulama yeteneğine sahip olan merdiven; fuar standları veya kurum ve kuruluşlarda ihityaç olan broşürlük, poster tutucular, yönlendirmeler, sunum sistemleri, alüminyum çerçeveler vb. iş kalitesi prensibiyle pratik çözümlerde sunarak sektöründe en iyisi olmaya devam etmektedir.

Eşantiyoncum

Bir Merdiven Reklam Tanıtım Eşantiyon Dijital Matbaa Yayın markasıdır.

Bizi Takip Edin

face twit instagramlogo

İletişim

Şehit Bilgin Sokak No: 6/1 Maltepe - ANKARA

+90 312 232 30 88

+90 535 837 43 29